Gotów na najlepszego API?

Zautomatyzuj Swój Następny Wielki Projekt

 

Zapisz się na demo

WIEDZA Z PIERWSZEJ RĘKI

NIEZAWODNA TECHNOLOGIA

MYŚLĄCY O START-UPACH

DUŻA ELASTYCZNOŚĆ

Dlaczego Kontomatik?

FinTech kwitnie przez ostatnią dekadę i wciąż na rynku co roku się pojawiają nowe firmy. Jednak tylko najbardziej innowacyjne organizacje mogą liczyć na inwestycje.

Kontomatik jest tu, żeby dostarczyć tobie solidną podstawę dla twojego projektu. Z naszą technologią ograniczenia znikną, ponieważ możesz wybrać sobie sposób integracji OnPremise, SaaS lub Client Side. Wyboru dokonasz według twoich potrzeb. Zazwyczaj deweloperzy FinTech wybierają sobie SaaS API, które zostało opisane poniżej. .

 

Jak Kontomatik działa?

Kontomatik jest tu, żeby dostarczyć tobie solidną podstawę dla twojego projektu. Z naszą technologią ograniczenia znikną, ponieważ możesz wybrać sobie sposób integracji OnPremise, SaaS lub Client Side. Wyboru dokonasz według twoich potrzeb. Zazwyczaj deweloperzy FinTech wybierają sobie SaaS API, które zostało opisane poniżej.

 

Gotów na najlepsze API?

Start-upy i Aplikacje PFM

Kontomatik dla Developerów aplikacji FinTech jest produktem stworzonym dla start-upów, które chcą zdominować swój rynek. Nasze rozwiązania są łatwe do zintegrowania i jeszcze łatwiejsze w użyciu, a nasze technologie są złożone i wyrafinowane. Wiemy, że jest to najlepszy produkt agregacji danych, ponieważ zaprojektowaliśmy go przede wszystkim dla własnego użytku.

 

Dokładność

 

Innowacyjność

 

Niezawodność

Nasi Klienci

Zalety Kontomatik

Myślący o Start-upach

Zaczęliśmy jako Start-up z aplikacją do zarządzania finansami osobistymi. Kontomatik jest stworzony dla Start-upów przez Start-up.

Wysoka Jakość

Nasz kod jest przejrzysty i szybki. Kontomatik uczy się automatycznie, więc niestabilność jest obniżona do zera.

Stabilność

Jako część jednej z największych i najszybciej rozwijających się organizacji na rynku Fintech- Kreditechu i Kontomatik będzie działał długie lata.

Wzajemne Inowacje

Niech twoja firma stanie się prawdziwym nowatorem używając zaawansowanych technologii dostarczanych przez Kontomatik.

Masz pytanie?

Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin