Gotów na udoskonalenie?

Udoskonal proces pożyczkowy online z technologią najwyższej klasy.

 

Poproś o wersję demonstracyjną dla pożyczkodawcy

PEŁNA AUTOMATYZACJA

ZWIĘKSZONE BEZPIECZEŃSTWO

PRZYJAZNE CENY

BEZBŁĘDNA PRACA

Dlaczego Kontomatik?

Pożyczki online to wielki rynek, który ma na celu wypełnić najważniejszą niszę wśród konserwatywnych banków: kredyty. Cyfrowa aplikacja pożyczkodawcy zajmuje mniej czasu i jest wykonana w trybie online. Jednak wciąż można ulepszyć procedurę i optymalizować procesy kredytowe. Tylko najbardziej nowatorscy pożyczkodawcy będą obecni na rynku w przyszłości, ponieważ będą w stanie zaoferować klientom lepsze warunki pożyczek i niższą cenę niż konkurenci.

Z technologią Kontomatik możesz znacznie zwiększyć szybkość udzielania pożyczek i jednocześnie poprawić ich stopę spłacalności. Dzięki technologii Kontomatik pożyczkodawcy mogą lepiej obsługiwać swoich klientów.

 

Jak Kontomatik działa?

Jest wiele sposobów na integrację Kontomatik z twoją organizacją, jednak większość naszych klientów w branży pożyczek online używa model integracji SaaS. Ten typ integracji jest wybierany głównie przez zwiększone bezpieczeństwo, stabilność oraz łatwą konfigurację. Zobacz jak działa Kontomatik SaaS.

 

Poproś o wersję demonstracyjną dla pożyczkodawcy

Pożyczkodawcy Online

Prowadzenia biznesu online wymaga ciągłej optymalizacji, testowania oraz sprawdzania, żeby twoja aplikacja działała szybko i wygodnie. Jest to najlepszy sposób, aby korzystać z obecności online. Kontomatik umożliwi tobie usprawnić stare procesy . Twoi klienci będą weryfikowani łatwo, szybko i efektywnie.

 

Inowacyjność

 

Bezpieczeństwo

 

Niezawodność

Nasi Klienci

Zalety Kontomatik

Online KYC

Zweryfikuj swoich klientów online poprzez logowanie do systemu bankowego. Import danych będzie wykonany w kilka sekund.

Scoring Kredytowy

Nie musisz polegać na biurach kredytowych, żeby sprawdzić zdolność kredytową twojego klienta. Z Kontomatik masz dostęp do ich historii bankowej.

Wysoka Jakość

Kontomatik jest produktem, na który zawsze możesz liczyć. Nasze rozwiązanie jest solidne, stabilne i ciągle udoskonalane.

Łatwość Integracji

Zespół ekspertów Kontomatik będzie cię wspierać na każdym kroku. Nasza technologia jest złożona, ale jest łatwa w stosowaniu.

Masz pytanie?

Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin